Tereza Růžičková

A kdo vlastně jsem?

Jmenuji se Tereza Růžičková a už jako malá jsem věřila na zázraky. Díky tomu je celý můj život (i přes všechny pasti a strasti) krásnější a zábavnější. Každý den si víc a víc uvědomuji, že to nejdůležitější co pro sebe může člověk udělat, je zpomalit a vrátit se zpátky k sobě. Proto se učím poslouchat svůj vnitřní hlas a dělat to, co mě opravdu ze srdce naplňuje.

Na jedné straně být vývojářkou kosmetiky, vzdělávat se v tomto oboru, tvořit a pomáhat ženám cítit se krásnější. Na straně druhé se naučit jen tak být, zútulnit si svůj život radovat se z maličkostí a běžných denních okamžiků, které jsou mnohdy ty nejvzácnější. K tomu všemu mi velmi pomohla a pomáhá jóga a přenášení svých myšlenek z hlavy na papír. 

Možná i proto jsem se stala lektorkou jógy. Během studia starodávných moudrostí jsem chtěla hlouběji pochopit, co nám může jóga přinést a zároveň jsem věděla, že chci tyto vědomosti předávat i lidem ve svém okolí. Ne proto, aby museli denně cvičit jógové sestavy. Ale proto, aby si na sebe našli čas a pečovali o své tělo i duši s láskou a respektem. Byla bych velmi ráda, kdyby vám i tato stránka, kde píšu o své cestě vývojářky kosmetiky, lektorky jógy, kreativní duše a především ženy pomohla najít kousek klidu a radosti v běžném denním životě.

Close Me
Looking for Something?
Search:
Product Categories:
Post Categories: