PODZIM

Jak já miluju podzim. Každý rok se na něj těším. Na to, jak si konečně obleču podzimní kabát a budu se v podzimní atmosféře procházet městem s kafem v ruce. Nebo i v parku, kde budou zářit stromy podzimníma barvama, samozřejmě taky s kafem v ruce. Na to jak člověk chytá poslední sluneční paprsky do zásoby. Ale i na sychravý mlhavý počasí, kdy se těšíš, že zalezeš do nějaký útulný kavárny nebo vinárny s knížkou v ruce. Prostě na všechno. Přitom spíš od každýho slyším, jak podzim nenávidí a že je strašný, že už skončilo léto. Já nevím, jasně, že léto je super, ale je to všechno až moc okatě super. Za to podzim, ten má pro mě jasný skrytý kouzlo, který když objevíš, tak se prostě musíš zamilovat.
A přece je tenhle podzim pro mě ještě trochu jinej. I přes to, že se teď skoro nezastavím, snažím se vždycky najít aspoň malou chvíli na to, abych se mohla jít projít někam ven. Letos mě to táhne ven úplně neuvěřitelně a většinou chci jít jen sama se sebou (no dobře, možná i s tím kafem v ruce). A jsem doslova nadšená z toho všeho, co kolem sebe vidím. Jsem nadšená z těch zářivejch barev listů stromů, že fouká vítr, z toho v jakým kouzelným městě žiju, je toho spoustu.

A když se tak procházím a cítím, že to potřebuju, tak ze sebe vypouštím věci, ze kterých mám třeba strach. Pouštím je, aby je ten vítr vzal s sebou. A upřímně nevím, jestli to není bláznivý, ale s tím jak padaj listy si představuju jak i ze mě padají moje zábrany a jak se dostávám víc a víc sama do sebe. A vlastně i kdyby to bláznivý bylo, tak je to prostě moje a já to tak mám ráda. A pak si taky vždycky říkám, za co všechno jsem ve svým životě vděčná (a je toho vážně dost). A nebo taky neříkám nic a na nic nemyslím a jen tak chodím a čerpám energii. A tenhle rok si to všechno nějak extrémně uvědomuju a je to pro mě prostě vážně super a kouzelný.

Už se tady nebudu dál rozvášňovat, ale letošní podzim je moje láska a jsem nadšená, že spolu budeme trávit ještě skoro celý 2 měsíce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Close Me
Looking for Something?
Search:
Product Categories:
Post Categories: